Brusiva

Flexibilní brusivo


Vysoce kvaltiní brusivo Sia, například brusné pásy, brusné kotouče, archy, přířezy, leštící kotouče a další.

Brusné kotouče


Brusné kotouče v širokém spektru průměrů na různých podkladech. Dodáváme jak brusné kotouče v provedení bez odsávacích otvorů, tak i brusné kotouče s odsávacími otvory. Brusné kotouče i jako lamelové kotouče či kotouče vyráběné z trojrozměrného brusného rouna.

Brusné pásy


Brusné pásy objednáváme přímo u výrobce dle požadavku zákazníka v potřebných délkách i šířkách. Brusné pásy jsou vhodné pro ruční a jazýčkové brusky, dlouhopásové a kontaktní brusky, širokopásové brusky atd. Pro brusné pásy platí „kvalita = spoj“. Brusné pásy jsou v kvalitě odpovídající normám našeho dodavatele brusiva Sia, který průběžně testuje kvalitu spojů i dodržování norem.

Leštící kotouče


Mezi nejčastěji žádané brusivo patří mimo jiné také leštící kotouče. Leštící kotouče dodáváme společně s leštícími pastami. V naší nabídce jsou k dostání jak leštící kotouče pro leštění lakovaných povrchů, například autokarosérie, tak i leštící kotouče pro leštění kovových povrchů, například leštící kotouče pro leštění nerezu, hliníku apod.

 

Pro více informací nás kontaktujte na TopFInish, pro podrobný sortiment můžete také navštívit internetové stránky https://www.siaabrasives.com/global/en/home/.

0 - 0 z 0
Na stránce: 9 16 24
0 - 0 z 0
Na stránce: 9 16 24

nabízené značky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace