OLI-NATURA Antique

18. 11. 2019

Reaktivní zestařující prostředek pro ekologickou a efektní úpravu dubového dřeva v interiéru. OLI-NATURA Antique je snadno zpracovatelnou, pachově neutrální, ekologickou a pro zdraví nezávadnou alternativou k běžnému louhování a čpavkování dubového dřeva.

OLI-NATURA Antique

Reaktivní zestařující prostředek pro ekologickou a efektní úpravu dubového dřeva v interiéru.

·         Ekologický zestařující prostředek pro dubové dřevo

·         Efekt louhování, čpavkování a černě zakouřený efekt.

·         Aplikace válcovým nanášením, stříkáním nebo rozprašováním

·         Finální úprava pomocí olejů OLI-NATURA nebo vodou ředitelných laků OLI-AQUA

 

 

Produkt
OLI-NATURA  Antique  je snadno zpracovatelnou, pachově neutrální, ekologickou a pro zdraví nezávadnou alternativou k běžnému louhování a čpavkování dubového dřeva. Princip působení je založen na reakci s tříslovými kyselinami dubového dřeva. Lze použít na válcovacích zařízeních nebo stříkáním či rozprašováním. Pomocí OLI-NATURA Antique lze docílit louhovaného, čpavkovaného nebo černě uzeného efektu. Nezbytně nutné je provést finální úpravu pomocí olejů OLI-NATURA nebo vodou ředitelných laků OLI-AQUA. Pro zesílení oblíbených efektů “white wash”  nebo “black  wash”  doporučujeme následnou úpravu bílými a šedými oleji OLI-NATURA.

Příkllad strojového zpracování:

 

 

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat: http://www.topfinish.cz/kontakt/

 

Barevné odstíny:

Gelaugt, Geräuchert, Schwarz geräuchert

nabízené značky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace