Bezkonkurenční izolační základ pro fólie, MDF i dýhu

6. 3. 2018

Bezkonkurenční izolační základ pro fólie, MDF i dýhu - OLI-AQUA 15.88

Bezkonkurenční izolační základ pro fólie, MDF i dýhu

Jednoznačně bezkonkurenční izolační základ od OLI-Lacke na www.topfinish.cz

OLI-AQUA 15.88 I 1K izolační plnič zajití svým zvláště difúzně odolným a elastickým pojivem tvarovou stálost MDF desek a to mnohem silněji než obvyklé hydroizolační plniče. Pojivo zvyšuje odolnost vodním párám a významně minimalizuje riziko pozdějších trhlin v laku na vysokých MDF hranách a v hlubokém frézování, dokonce i u dřeva s vysokým obsahem tříslovin, i za klimaticky kritických podmínek ve vlhkých místnostech. Tyto vlastnosti oceňují zvláště výrobci vysoce kvalitních interiérových dveří a průmysloví výrobci latí.
Pigmentovaný izolační plnič, připravený ke zpracování, lze používat na všech běžných stříkacích automatech, polévacích zařízeních a v ručním lakování. Opracovávaný díl izoluje a plní v jednom pracovním kroku, je dobře brousitelný a urychluje schnutí. OLI-AQUA 15.88 perfektně přilne i na komplikovaných podkladech a je vhodný pro izolační fólie, MDF desky a dýhu. Jeho stálost zaručuje po krátké aplikaci vysoké vrstvy také na MDF hranách do síly materiálu až 50 mm, že materiál nebude stékat. Pro vrchní lakování nabízíme stříkací laky s fyzikálními vlastnostmi schnutí a rovněž UV-tvrdnoucí vodou ředitelné stříkací laky.

Více informací, poradenství a konzultace na www.topfinish.cz

nabízené značky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace